İddaa, Buz Hokeyi Sonuçları, Buz Hokeyi Canlı Sonuçları, maç sonuçları
Eski Site Canlı Skor İddaa Programı Düşen Oranlar Seriler MaçSosyal Puan Durumu Kuponmatik Spor Toto
geri AFAD Deprem Bağışı Nasıl, Nereden Yapılır?
 • Günün öne çıkan iddaa maçlarına Hikaye Modunda hızlıca göz atmak için tıklayın.
 • Herhangi bir iddaa oranına tıklayarak kuponlarınızın takibini yapabilirsiniz.
 • Herhangi bir maçın skorunun üstünde mouse'unuzu bekleterek iddaa oranlarını hızlıca görüntüleyebilirsiniz. (masaüstü)
 • Maçların üstünde sola kaydırarak iddaa oranlarını hızlıca görüntüleyebilirsiniz. (mobil)
 • Bulunduğunuz sayfada maç aramak için maçı bul, tüm sonuçlar içinde arama yapmak için Maç Ara özelliğini kullanın. maçı bul skorların hemen üstünde, Maç Ara ise sayfanın en üstünde yer almaktadır.
 • Skorlar yükleniyor, bekleyiniz
  1. Maç Sonuçları
  2. 🏒

  Spor, farklı coğrafyalara göre, çok büyük çeşitlilik kazanmıştır. Coğrafya ve iklim özellikleri, insanların spora bakışlarını etkiler. Dünya genelinde kabul görmüş olan futbolu, zaman içinde başka sporlar takip etti. Basketbol, voleybol, hentbol geniş kitleleri peşinden sürükleyen spor dalları oldu.

  İnternetin gelişmesine paralel olarak, yerel özelliğe sahip olan bazı sporlar, dünyanın birçok yerinde de takip edilmeye başlandı. Bugün, bu sporların arasında buz hokeyi de eklendi. İnsanlar, bu sporu yakından takip ediyorlar. Maçların sonuçlarını ise sitemizde bulabiliyorlar. Sitemiz, Buz Hokeyi maçlarının sonuçlarını canlı olarak verdiği gibi, bitmiş maç sonuçlarını da veriyor.

  Buz Hokeyi Kuralları

  Buz Hokeyi, adından anlaşılacağı gibi, buz üzerinde oynanan bir oyundur. Bu oyun, 25 X 56 metrelik bir sahada oynanır. Takımlar, biri kaleci, 6 kişiden oluşur. Maçlar, 15 veya 20 dakikalık üç devreden oluşur. Oyuncular, patenleri sayesinde buz üzerinde kayarak, ellerindeki sopalarla, diski kontrol etmeye çalışırlar. Amaç, rakipten fazla skor yapmaktır.

  Buz hokeyinin en fazla sevildiği ülkeler;

  • Rusya
  • Kanada
  • İsveç
  • ABD
  • Finlandiya
  • Slovakya
  • Çekya

  Bu ülkelerin çok sevdiği ve başarılı olduğu Buz Hokeyi ilk kez, 19. yüzyılda Kanadalılar tarafından bulunmuştur. Geldiğimiz noktada, bu spor ülkemiz dahil birçok ülkede hem oynanıyor hem de takip ediliyor. Bu sebeple, iddaa buz hokeyine yer vermeye başladı.

  Buz Hokeyi Bülten

  Buz hokeyini seven ve sonuçlarını merak edenler, buz hokeyi maç sonuçları için sitemizden yararlanabiliyorlar. Sitemizden yararlanmak son derece kolay ve pratiktir. Sporsever, hangi ligden hangi maçın sonucunu merak ediyorsa, kolayca sonucunu görebiliyor. Öte yandan, lig fikstürünü merak edenler, sitemizde detaylı lig fikstürünü bulabiliyorlar.

  Buz Hokeyi Sonuçları Bugün

  Ziyaretçimiz, sitemize girdiğinde o gün oynanacak maçları görmek istiyorsa yapması gereken çok basittir. Ziyaretçimiz, Buz Hokeyi kategorisine tıklayarak, o sayfaya girer. Açılan sayfada," bugün" sekmesi tıklanırsa oynanmış veya oynanacak maçlar, listelenecektir. Bunun yanı sıra, sitemizden dünkü maçların sonuçları ve yarın oynanacak maçların listesi de görülebiliyor. Ayrıca, buz hokeyi canlı skor için canlı sekmesinin tıklanması yeterlidir.

  Buz Hokeyi Günün Sonuçları

  Kullanıcımız, 7/24 sitemizden yararlanabiliyor. Sporsever, günün maç sonuçları için bilgisayarından ya da mobil cihazından sitemize bağlanabiliyor. Dünyanın neresinde oynanmış veya oynanmakta olan maç varsa, tamamının sonucu sitemizden takip edilebiliyor.

  Buz Hokeyi Maç Detayları

  Sitemizde, birçok spor dalından anlık sonuçları sunuyoruz. Ziyaretçimiz, özel olarak merak ettiği spor karşılaşmalarının sonuçlarını sitemizde bulabiliyor. Kullanıcımız, Buz Hokeyi canlı skor için sitemizden yararlanabiliyor. Bunun için, Buz Hokeyi kategorisinin ardından canlı sekmesine tıklaması gereklidir.

  Bunun yanı sıra, sitemizde bitmiş maç sonuçları da görülebiliyor. Spor tutkunu, bitmiş maç skoruna tıkladığında açılan pencerede maça ilişkin detaylı bilgileri buluyor. Bu pencerede, periyod skorları, istatistikler ve oranlar yer alıyor. Sitemiz, sporseverin merak ettiği tüm bilgileri sunması sebebiyle birçok kişinin beğenisini kazanıyor.

  Seçili Maçları Göster
  ...